Envy Dialysis Service - DİYALİZ

DİYALİZ

Tatile çıkmak her zaman hayatımızda hoş bir moladır. Ama sağlığımız için düzenli tedaviye bağlı isek, tatil seçimimiz sınırlıdır. Envy Diyaliz Servise çeşitli diyaliz merkez ve hastanelerle işbirliği içerisinde olup, size tatiliniz boyunca diyaliz hizmeti vermektedir. Böylece siz de endişesiz bir ortamda hem tatilinizi hem de tedavinizi keyfle yapabilirsiniz.

Diyaliz merkez ve hastanelerimizde tedavi kalitesi en önemli unsur olup hepsi sertifikalı ve hasta memnuniyeti açısından üstün hizmet veren kurumlardır. Misyonumuz mükemmel tedavi servisi vermektir. Bu da beraberinde en yeni teknoloji makinalar ile çalışmayı ve tedavileri protokoller çerçevesinde yapmayı getirmektedir.

Avrupa Nefrologlar Birliğinin belirlemiş olduğu normlar çalışmamızın temelini oluşturmaktadır. Diyaliz tedavinizin en güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktayız.

Bunun yanında hoş vakit geçirebilmeniz için salonlarımızda televizyon yayınlarından, gazete ve dergi yayınlarından faydalanabilirsiniz.

 

Diyaliz merkezlerimizde en iyi tedavi kapsamındasınız. Diyalize bağladıktan sonra sıcak veya soğuk içeceklerimiz yanısıra tost veya sandviç alabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırlanmış bir öğle yemeği de vardır.

Diyaliz sırasında televizyon izleyebilir ya da gazete ve dergilerimizi okuyabilirsiniz.

Aileden refakat etmek isteyenler de size sunulan hizmetlerden yararlanabilirler, çevrede gezilebilecek yerleri gezip tekrar size refakat edebilirler.

Merkezlerimiz ağırlıklı olarak Fresenius marka makinalar ile çalışmakta olmalarına ragmen Gambro makinalarımız da mevcuttur. Çevrimiçi HDF dahil olmak üzere mevcut tüm modern tedavi yöntemlerini kullanmaktayız.

Eğitimli personelimiz her türlü diyaliz damaryolu bağlantısı konusunda tecrübelidir. Her tür iğne tipi, farklı shunt (şönt), buttonhole ve kateter bağlantıları bilgi ve becerilerine sahiptirler.

Memnuniyetiniz personelimizin hedefidir!

 

Tatil Diyalizinde en önemli faktör tedavidir ve öncelikli konu ise sadece sağlığımızdır.

Size sunduğumuz hizmetler

  • Diyaliz seanslarının rezervasyonları
  • Tüm resmi ve idari yazışmalar
  • Konaklama adresinde Diyaliz merkezine gidiş dönüş transferleri
  • Günlük kültür turları
  • Düzenli olarak diyaliz merkezinde ziyaret
  • 24 saat ulaşılabilirlik

Önemli: Kültürel turlarımız diyaliz hastalarımız için özel düzenlenir ve ancak küçük gruplar halinde yapılacaktır.